ΝΕΑ ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΣΤΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ

22/09/2017

Με την αγωνία της αποτελεσματικότητας και της ικανοποίησης των προσδοκιών των σπουδαστών μας, οργανώνουμε ένα φιλελεύθερο περιβάλλον μάθησης, πλαισιωμένο από τις ακαδημαϊκές αξίες και την αριστεία στον τομέα της εκπαίδευσης.
Στόχος μας για το μέλλον, να είμαστε πάντα η επιλογή σας.

Την κατάρτιση των σπουδαστών μας αναλαμβάνουν  καταξιωμένοι εκπαιδευτές & επαγγελματιες του ξενοδοχειακού χώρου, ο κος Γεώργιος Σύρμος F&B Manager Amirandes Grecotel Exclusive Resort & Εκπαιδευτής σε Τουριστικές σχολές απο το 2006, η κα Παπαωτωνάκη Έφη εκπαιδεύτρια & καταξιωμένη επαγγελματίας στο Ξενοδοχειακό κλάδο και ο κος Κόκκαλης Χριστόδουλος Service Manager & εκπαιδευτής σε τουριστική σχολή θα γίνουν οι Μέντορες σας, σε οποια επαγγελματική κατεύθυνση επιλέξετε. Barista, Bartender, Butler, Wine Expert, Front Office, Guest Services.
Ακολουθήστε το πάθος σας & επιλέξτε έναν απο τους 3 mentors για εξειδίκευση και προσωποποιημένη  βοήθεια στην καριέρα σας,με άμεση απορρόφηση των σπουδαστών/τριών στα ξενοδοχεία της CRECOTEL,