Κε.Δι.Βι.Μ1 ΚΕΠΑΝΣΗ - ΜΑC COSMETICS

23/06/2015

6 σπουδαστές της ειδικότητας  make up artists της σχολής ΚΕΠΑΝΣΗ  προσκλήθηκαν  στην Αθήνα από την εταιρεία καλλυντικών ΜΑC, και παρακολούθησαν  δωρεάν το ΜASTERCLASS που διοργάνωσε η εταιρεία στις 18 Ιουνίου 2015. Συγκεκριμένα, η MAC SENIOR ARTIST NETTA SZEKELY και η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ NATIONAL TRAINING MANAGER, θα μυήσουν τους επαγγελματίες make up artists στο “ELEGANCE BEAUTY”. Δίνεται, έτσι, μια μοναδική ευκαιρία για τους σπουδαστές μας να ανοίξουν τους ορίζοντές τους στο make up και να γνωρίσουν τα trends στο μακιγιάζ, όπως παρουσιάστηκαν στις μεγαλύτερες μητροπόλεις της μόδας. Η πρόσκληση αυτή αποτελεί ιδιαίτερη τιμή για τη σχολή μας. Ευχαριστούμε την εταιρεία ΜΑC COSMETICS για την πάντα σταθερή συνεργασία!