Κε.Δι.Βι.Μ1 ΚΕΠΑΝΣΗ:Παρουσίαση PROJECT σπουδαστών

25/06/2015 Κε.Δι.Βι.Μ1 ΚΕΠΑΝΣΗ: ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ PROJECT
«CALENDAR: THE FASHION TIME IS…» ήταν ο τίτλος του φετινού project που εκπόνησαν οι σπουδάστριες των τμημάτων ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΜΑΚΙΓΙΑΖ (MAKE UP ARTIST)της σχολής ΚΕΠΑΝΣΗ.
Σκοπός της εργασίας αυτής ήταν η τεχνική και η αισθητική ολοκλήρωση των σπουδαστών στην τέχνη του μακιγιάζ και η αναζήτηση πηγών έμπνευσης από το χρόνο και τις εποχές του... Για άλλη μια χρονιά είμαστε περήφανοι για το υψηλό επίπεδο επαγγελματιών που αποφοιτούν από τη σχολή μας! Πριν από λίγο ολοκληρώθηκαν οι παρουσιάσεις των σπουδαστριών του πρωινού τμήματος και στις 17.00 το απόγευμα θα ξεκινήσουν οι παρουσιάσεις του απογευματινού τμήματος...ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΜΠΡΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΜΑΖΙ ΣΑΣ... ΚΑΛΗ ΣΤΑΔΙΟΔΡΟΜΙΑ !