Οι σπουδαστές- make up artists του Κε.Δι.Βι.Μ.1 ΚΕΠΑΝΣΗ στο ΜASTERCLASS της MAC!

19/06/2015

Ιδιαίτερη τιμή για μας αποτελεί η πρόσκληση της εταιρείας καλλυντικών ΜΑC προς τους σπουδαστές των τμημάτων επαγγελματικού μακιγιάζ της σχολής μας. Συγκεκριμένα, οι 6 πρώτοι σε βαθμολογία make up artists της σχολής ΚΕΠΑΝΣΗ προσκλήθηκαν και θα μεταβούν με τον εκπαιδευτή τους στις 18 Ιουνίου στην Αθήνα για να παρακολουθήσουν δωρεάν το ΜASTERCLASS της MAC. Συγκεκριμένα, η MAC SENIOR ARTIST NETTA SZEKELY και η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ NATIONAL TRAINING MANAGER, θα μυήσουν τους επαγγελματίες make up artists στο “ELEGANCE BEAUTY”. Δίνεται, έτσι, μια μοναδική ευκαιρία για τους σπουδαστές μας να ανοίξουν τους ορίζοντές τους στο make up και να γνωρίσουν τα trends στο μακιγιάζ, όπως παρουσιάστηκαν στις μεγαλύτερες μητροπόλεις της μόδας. Ευχαριστούμε την εταιρεία ΜΑC COSMETICS για την πάντα σταθερή συνεργασία!