Σπούδασε με τους καλύτερους Sports Media και χτίσε το μέλλον σου σαν Αθλητικός Συντάκτης του αύριο..

13/07/2016

Σύμβουλος σπουδών ο καταξιωμένος αθλητικός συντάκτης κ. Γιάννης Δάρας .Διδάσκουν διακεκριμένοι αθλητικοί συντάκτες από την Κρήτη και όλη την Ελλάδα αλλά και καταξιωμένοι ευρωπαίοι επαγγελματίες και πανεπιστημιακοί:

Μιχάλης Τσώχος, Αντώνης Παπουτσάκης, Άρις Νικολάκης, Στέλιος Σβολιαντόπουλος, Παναγιώτης Μπογιατζής, Όλγα Σουτζή, Αποστόλης Χορτάτος, Σταύρος Καραίνδρος, Κώστας Κεφαλογιάννης,Charles Camenzuli (Malta / Τηλεόραση), Gianfranco Coppola (Italy / RAI Τηλεόραση), AnastasiaMarynina (Belarus / Ολυμπιακή Επιτροπή), Anastasya Volobuyeva (Ukraine / Πανεπιστήμιο Κιέβου).

Καθημερινή πρακτική στο site www.skygoal.gr και σε άλλα ΜΜΕ

• Εκπαιδευτικά ταξίδια:   Σε εγκαταστάσεις ξένων συλλόγων και τα Μουσεία τους,  σε ΜΜΕ του εξωτερικού – Απόκτηση εμπειρίας σε διεθνείς αθλητικές διοργανώσεις - Συμμετοχή σε Διεθνή συνέδρια και workshops
  • Σεμινάρια και Workshops από τους κορυφαίους στην Ευρώπη
  • Θερινό Σχολείο Αθλητικής Δημοσιογραφίας στην Ελλάδα και το εξωτερικό