Καλώς ήρθες στο μαγικό κόσμο της ομορφιάς! (VIDEO)

20/08/2020

Οι σπουδές στον τομέα της ομορφιάς, οδηγούν στην απόκτηση αναγνωρισμένου διπλώματος και στην επαγγελματική επιτυχία και καταξίωση, σε ένα κλάδο που προσφέρει σταθερή επαγγελματική προοπτική και σιγουριά για το επαγγελματικό σου μέλλον καθώς οι ειδικότητες των σπουδών ομορφιάς, διαχρονικά έχουν υψηλή ζήτηση στην αγορά εργασίας, ακόμα και σε περιόδους κρίσης

Η σχολή ΚΕΠΑΝΣΗ, 30 χρόνια τώρα,  αποτελεί  το δυνατότερο όνομα στις σπουδές για τα  επαγγέλματα ομορφιάς, προσφέρει υψηλού επιπέδου θεωρητική και εργαστηριακή κατάρτιση και ποιότητα, γι αυτό και οι απόφοιτοι μας, στελεχώνουν θέσεις αιχμής στις μεγαλύτερες εταιρίες του κλάδου, όπως σαλόνια κομμωτικής, κέντρα αισθητικής και ποδολογίας, spa και γενικότερα σε κορυφαίες επιχειρήσεις του κλάδου της ομορφιάς, του καλλωπισμού, της μόδας και της show-biζ.

Οι μεγαλύτερες εταιρείες του είδους  σε κάθε ειδικότητα υποστηρίζουν την εκπαίδευσή σου και το πρόγραμμα σπουδών πλαισιώνεται με επισκέψεις επωνύμων που διδάσκουν τα μυστικά της τέχνης τους.

Η ποιότητα των σπουδών και το υψηλό επίπεδο επαγγελματικής κατάρτισης, σε συνδυασμό με την εξασφαλισμένη πρακτική άσκηση σε συνεργαζόμενες κορυφαίες επιχειρήσεις, αποτελούν τα καλύτερα εχέγγυα για μια επιτυχημένη επαγγελματική σταδιοδρομία.

Ενημερώσου για όλες τις ειδικότητες: 2810 263833, 2810263803, 2810285982 | www.morfikepansi.edu.gr

E-mail: info@morfikepansi.edu.gr

Ακολούθησέ μας: